Mūsdienu PVC logus var izmantot praktiski visos ēku tipos. Tos var viegli uzstādīt vēsturiskās ēkās, vienģimenes mājās, avangarda biroju ēkās vai augstceltnēs. Stilīgi profili un dekoratīvās līstes ļauj tos bez problēmām saskaņot ar ēkas fasādi un interjeru. Profilu konstrukciju atšķirības būtiski ietekmē logu tehniskās īpašības. PVC logi ir lieliski ne tikai labā izskata, bet arī izcilu siltuma un skaņas izolācijas īpašību dēļ.

Gealan 8000

S 8000 IQ profila sistēma ir produkts ar 74 mm būvdziļumu, kas atbilst visām mūsdienu logu tehnoloģiju prasībām. Tam piemīt ievērojamas siltuma saglabāšanas īpašības, pateicoties tās sešu kameru konstrukcijai.

VAIRĀK

Gealan 9000

S 9000 rūpīgi konstruētās konstrukcijas detaļas ļauj sasniegt teicamu siltuma vadītspējas koeficientus Uw = 0,96 W / m2K. Sešu kameru konstrukcija garantē lielisku izolāciju un trokšņu bloķēšanu.

VAIRĀK

Schuco LivIng 82

Schüco LivIng 82 logi ir augstākās kvalitātes produkts. Tie tiek ražoti izmantojot Vācijas Schüco LivIng jaunākās paaudzes inovatīvu 7 kameru sistēmu, kurai ir gan starplikas blīve, gan centra blīve.

VAIRĀK