PVC logi visiem ēku tipiem

Mūsdienu PVC logus var izmantot praktiski visos ēku tipos. Logus var viegli uzstādīt vēsturiskās ēkās, ģimenes mājās, avangarda biroju ēkās vai augstceltnēs. Stilīgi profili un dekoratīvās līstes ļauj logus bez problēmām saskaņot ar ēkas fasādi un interjeru. Profilu konstrukciju atšķirības būtiski ietekmē logu tehniskās īpašības. PVC logi ir lieliski ne tikai labā izskata, bet arī izcilu siltuma un skaņas izolācijas īpašību dēļ.

PVC logi Decco 71 ir augstākās kvalitātes produkts

Decco 71

Decco 71 profila logi ir izstrādāti pamatojoties uz pārbaudītiem dizaina risinājumiem, un tie atbilst visām mūsdienīgu logu tehnoloģiju prasībām. Logi ar neparasti baltu pārklājumu ir labākais risinājums savā cenu kategorijā.

VAIRĀK
PVC logi Gealan 8000 ir produkts ar 74 mm iebūves dziļumu

Gealan 8000

Gealan 8000 profila logi ir produkts ar 74 mm būvdziļumu, kas atbilst visām mūsdienu logu tehnoloģiju prasībām. Logam piemīt ievērojamas siltuma saglabāšanas īpašības, pateicoties tā sešu kameru konstrukcijai.

VAIRĀK
PVC logi Gealan LINEAR sasniedz teicamu siltuma vadītspējas koeficientu Uw = 1 W / m2K

Gealan Linear

Gealan Linear skaidrā un vienkāršā dizaina valoda, vērsta uz pēdējām arhitektūras tendencēm, uz taisnām līnijām, leņķisko logu dizainu. Sešu kameru loga rāmis un piecu kameru vērtnes konstrukcija garantē augstu siltuma un skaņas izolāciju.

VAIRĀK

PVC logi Gealan 9000 sasniedz teicamu siltuma vadītspējas koeficientu Uw = 0,96 W / m2K

Gealan 9000

Gealan 9000 rūpīgi izstrādātās logu konstrukcijas detaļas ļauj sasniegt teicamu siltuma vadītspējas koeficientus Uw = 0,96 W / m2K. Sešu kameru loga konstrukcija garantē lielisku izolāciju un trokšņu bloķēšanu.

VAIRĀK