PVC durvju profils

PVC (plastikāta, plastmasas) durvju profils ir veidots, pamatojoties uz augsti novērtēto GEALAN 8000 IQ logu sistēmu. Tērauda pastiprinātāji ir novietots tā, lai nodrošinātu vislielāko stabilitāti. Pateicoties 74 mm platuma profila starpsienu speciālajai izvietošanai ir iespējams izmantot tērauda pastiprinātāju kurš (līdz 30%) paaugstina izturību. Šie rūpnīcas izfrēzētie pastiprinājumi ļauj ātri uzstādīt slēdzenes. Sliekšņa turētāji nodrošina stingru durvju vērtnes un sliekšņa savienojumu. Visdažādākie aksesuāru veidi ļauj izgatavot dažādu konfigurāciju un veidu durvis. Varat izmantot dažādu furnitūru un slēdzenes, kā arī durvju vērtnes stiklu paketes un sendvičpaneļus. Plaša iespējamo krāsu palete.

VAIRĀK

HST bīdāmo durvju sistēma

Ir izstrādāta jauna HST bīdāmo durvju sistēma (balstīta uz GEALAN 8000 IQ logu sistēmu) ar 170 mm biezumu. Lai izveidotu ļoti izturīgu formu ir izmantotas uzlabotas dizaina metodes vērstas uz tehniski efektīviem risinājumiem. Papildu mērķis bija uzlabot siltuma saglabāšanas īpašības, optimizējot ekonomiku un funkcionalitāti.

Izmantotā sistēma var dot izcilu siltuma izolācijas koeficientu līdz pat Uf = 0,95 W / m2K. Palielināta durvju stabilitāte ir īpaši noderīga, ņemot vērā arvien pieaugošo stiklojuma svaru. Bīdāmās HST durvis tiek izmantotas visur, kur nepieciešams plašuma efekts. Lielas stiklotas virsmas nodrošina vienmērīgu gaismas plūsmu telpā, un konstrukciju var uzstādīt tieši uz grīdas, padarot to gandrīz neredzamu.

PSK bīdāmo durvju sistēma

PSK bīdāmo durvju sistēma ir konstruēta, pamatojoties uz laika pārbaudi izturējušo GEALAN 8000 IQ logu sistēmu. Tas ir tradicionāls terases vai dārza ieejas risinājums. Bīdāmo durvju sistēmas ļauj izmantot lielu stiklojumu, kas nodrošina lielu daudzumu dabiskā apgaismojuma. Tās galvenokārt ir lieliska alternatīva tradicionālajām divdaļīgajām balkonu durvīm, salīdzinot ar kurām tās neaizņem telpu.