PVC durvis ir veidots, pamatojoties uz augsti novērtēto GEALAN 8000 vai 9000 logu sistēmu

PVC durvis

PVC durvis ir veidots, pamatojoties uz augsti novērtēto GEALAN 8000 vai 9000 logu sistēmu. Tērauda pastiprinātāji ir novietots tā, lai nodrošinātu vislielāko durvju stabilitāti. Pateicoties 74 mm vai 83 mm būvdziļuma profila starpsienu speciālajai izvietošanai ir iespējams izmantot tērauda pastiprinātāju kurš (līdz 30%) paaugstina izturību. Rūpnīcas izfrēzētie pastiprinājumi ļauj ātri uzstādīt durvīs slēdzenes. Sliekšņa turētāji nodrošina stingru durvju vērtnes un sliekšņa savienojumu. Visdažādākie aksesuāru veidi ļauj izgatavot dažādu konfigurāciju un veidu durvis. Var izmantot dažādu furnitūru un slēdzenes, kā arī durvju vērtnes stiklu paketes un sendvičpaneļus. Durvīm ir plaša iespējamo krāsu palete.

VAIRĀK
Ir izstrādāta jauna HST bīdāmo PVC durvju sistēma balstīta uz GEALAN 8000 vai 9000 logu sistēmu

HST bīdāmās durvis

Ir izstrādāta jauna HST bīdāmo durvju sistēma (balstīta uz GEALAN 8000 vai 9000 logu sistēmu) ar 170 mm biezumu. Lai izveidotu ļoti izturīgu formu ir izmantotas uzlabotas dizaina metodes vērstas uz tehniski efektīviem risinājumiem. Papildu mērķis bija uzlabot siltuma saglabāšanas īpašības, optimizējot ekonomiku un funkcionalitāti.

Izmantotā HST bīdāmo durvju sistēma var dot izcilu siltuma izolācijas koeficientu līdz pat Uf = 0,95 W / m2K. Palielināta HST bīdāmo durvju stabilitāte ir īpaši noderīga, ņemot vērā arvien pieaugošo stiklojuma svaru. Bīdāmās HST durvis tiek izmantotas visur, kur nepieciešams plašuma efekts. Lielas stiklotas virsmas nodrošina vienmērīgu gaismas plūsmu telpā, un konstrukciju var uzstādīt tieši uz grīdas, padarot to gandrīz neredzamu.

PSK bīdāmās PVC durvis ir konstruēta, pamatojoties uz laika pārbaudi izturējušo GEALAN 8000 vai 9000 logu sistēmu

PSK bīdāmās durvis

PSK bīdāmo durvju sistēma ir konstruēta, pamatojoties uz laika pārbaudi izturējušo GEALAN 8000 vai 9000 logu sistēmu. Tas ir tradicionāls terases vai dārza ieejas risinājums. PSK bīdāmās durvis ļauj izmantot lielu stiklojumu, kas nodrošina lielu daudzumu dabiskā apgaismojuma. Tās galvenokārt ir lieliska alternatīva tradicionālajām divdaļīgajām balkonu durvīm, salīdzinot ar kurām tās neaizņem telpu.