Koka logi ir kaut kas vairāk nekā tikai loga rāmis, tiem ir dvēsele

Koka logi ir kaut kas vairāk nekā tikai loga rāmis. Šiem logiem ir dvēsele. Lai gan vienmēr ir bijuši daudz koka logu īpašnieku, viņu skaits pēdējos gados ir dinamiski audzis. Tas ir tāpēc, ka pieaug interese par ekoloģiju, veselīgu dzīvesveidu un vēlmi saistīt sevi ar vienkāršiem, dabīgiem produktiem, kas arī ir lieliski izgatavoti. Koks, ko visbiežāk izmanto to ražošanai, ir augstas kvalitātes priede. Tomēr mēs piedāvājam logus arī no oša, ozola vai meranti koka.

Konstrukcijas iezīmes

  • Iespēja uzstādīt trīs stiklu paketi nodrošina lielisku siltuma un trokšņa izolāciju.
  • Ārpusē alumīnija lāseņi un ūdens deguni aizsargā rāmi no mitruma. Tie aizvada lietus ūdeni no loga rāmja, un neļauj mitrumam sabojāt to.
  • Konstrukcija ir izgatavota no  trīskārt līmētas priedes, oša vai ozola koka sagataves.
Koka logi IV78 Standart ir optimāla izvēle cilvēkiem, kuri novērtē materiāla kvalitāti un dabiskumu

IV78 Standart

Tā ir optimāla izvēle cilvēkiem, kuri novērtē materiāla kvalitāti un dabiskumu. Logi ir izgatavoti no rūpīgi izvēlēta, trīskārt līmēta priedes, oša vai ozola koka.

VAIRĀK

Koka logi IV88 Euroline ar 88 mm būvdziļimu ir domāti izvēlīgiem klientiem

IV88 Euroline

Koka logi ar 88 mm būvdziļimu ir domāti izvēlīgiem klientiem. Logi ir izgatavoti no rūpīgi izvēlēta, trīskārt līmēta priedes, ozola vai meranti koka.

VAIRĀK

Koka logi IV92 Euroline raksturo augstie siltumizolācijas parametri, kā arī izturīga un masīva konstrukcija

IV92 Euroline

Koka logus raksturo augstie siltumizolācijas parametri, kā arī izturīga un masīva konstrukcija. To 92 mm būvdziļums atbilst visprasīgāko investoru vēlmēm. Logi ir izgatavoti no rūpīgi izvēlēta, trīskārt līmēta priedes, ozola vai meranti koka.

VAIRĀK